Kuchnia Borowej Ciotki w Gdyni. Gdańsku i Sopocie

Borowa Ciotka łączy tradycję z nowoczesnością a tradycyjną kuchnię kaszubską ze smakami, które przywozi ze swoich podróży. W naszej ofercie znajdziesz smaczne potrawy kuchni polskiej, a w szczególności kuchni kaszubskiej, ale też zaskoczymy Cię nutką Orientu w daniu „Wschód spotyka Zachód” (danie nagrodzone na Biryani Competition w 2008 roku w Dubaju). Dania dowozimy pod wskazany adres na terenie Gdyni (cena – 5 zł za dowóz do 5 km), Gdańska i Sopotu (cena ustalana indywidualnie). Serwowane przez nas tradycyjne obiady domowe, a także dania wegetariańskie i bezglutenowe przywodzą na myśl dawne czasy, kiedy pod powałą kuchni wisiały suszone zioła, a w spiżarni stały dumnie słoje z przetworami. Pozwól Borowej Ciotce poprowadzić się po jej kulinarnym Królestwie.

Co wyróżnia kaszubską kuchnię?

Tradycyjna kuchnia kaszubska, to przede wszystkim zupy, ręcznie lepione pierogi, placki ziemniaczane, kasze, dania mięsne i rybne. Staramy się jak najwierniej oddać ducha dawnych czasów, dlatego wszystkie składniki pozyskujemy od zaufanych dostawców (m.in. Młyn Oliwski, Herbapol, Fungopol, Stary Browar Kościerzyna), którzy od lat dostarczają nam najświeższe warzywa, jagody, grzyby, zioła, wyroby mięsne i napitki. Zapewniamy najwyższą jakość, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem klientów z całego Trójmiasta. Jesteśmy między innymi dostawcą cateringu przedszkolnego oraz organizatorem wyżywienia dla dzieci podczas obozów kolonii czy półkolonii. Zadowolenie najmłodszych i ich rodziców jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Restauracja Borowa Ciotka to:

• szeroki wybór dań

• świeże składniki

• atrakcyjne ceny

• dogodne formy płatności

• miła obsługa • przyjemna atmosfera

Jeśli skosztować chcesz kuchni inspirowanej kuchnią kaszubską to sprawdź nas! Czekamy na Ciebie w Gdyni, przy Al. Zwycięstwa 36/108. Borowa Ciotka to doskonałe miejsce na organizację spotkania rodzinnego, wesela, komunii, chrzcin czy innej imprezy okolicznościowej. Zapraszamy!

Borowa Ciotka to tradycja i wygoda

Karczma Borowa Ciotka

Na początku stworzył Pan Bóg niebo i ziemię. I uznał Pan Bóg, ze wszystko co zrobił było dobre.Wystąpił tedy Anioł Miłosierdzia mówiąc:
Nie wszystko co stworzyłeś Panie Boże jest dobre. Spójrz na Kaszuby. Gdzie tu obiady domowe gdynia, takie by dawała  ludziom zdrowie i przyjemność?
I spojrzał Pan Bóg z miłością i wysłał na Ziemię Borową Ciotkę by obiady domowe gdynia ludziom gotowała a katering wegetariański, i nawet bezglutenowy catering, przygotowywała. A wszelkie stworzenie zamieszkujące Ziemię albo potrawy mięsne i rybne ukochało albo jedzenie wegetariańskie spożywało i ludzie żyli w harmonii ze sobą i z Naturą. Tak kuchnia regionalna kaszubska a nawet kaszubski wegetarianizm słynąć zaczęły we Wszechświecie. Na początek sławne stały się pierogi o różnych smakach, dalej
ciasta, nawet  te jaglane bo ludność miejscowa wszelką kaszę w poważaniu miała. Na komunię zaś, chrzciny i inne imprezy okolicznościowe chętnie jadano garmaż przez Borową Ciotkę przygotowany z naturalnych składników z kaszubskiej ziemi.Tak radość zagościła i sala bankietowa, sala szkoleniowa Borowej Ciotki zawsze były pełna gości. Także dzieci uwielbiały ciocine muffinki, kotleciki i placki ziemniaczane tak, że przedszkola i kolonie zaopatrywały się w te pyszności bezpośrednio w Królestwie
Borowej Ciotki na hasło: catering przedszkolny Trójmiasto. A cioteczka podwoje swojej kuchni i serduszko swe otwierała i jedzenie domowe serwowała. Ogień  z kominka rzucał blask na ludzi i sprzęty a w ciszę wieczoru płynął gwar rozmów, kaszubskie bajki i opowieści….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress