Karczma Borowa Ciotka

Borowa Ciotka to tradycja i wygoda

Na początku stworzył Pan Bóg niebo i ziemię. I uznał Pan Bóg, ze wszystko co zrobił było dobre.Wystąpił tedy Anioł Miłosierdzia mówiąc:
Nie wszystko co stworzyłeś Panie Boże jest dobre. Spójrz na Kaszuby. Gdzie tu obiady domowe gdynia, takie by dawała  ludziom zdrowie i przyjemność?
I spojrzał Pan Bóg z miłością i wysłał na Ziemię Borową Ciotkę by obiady domowe gdynia ludziom gotowała a katering wegetariański, i nawet bezglutenowy catering, przygotowywała. A wszelkie stworzenie zamieszkujące Ziemię albo potrawy mięsne i rybne ukochało albo jedzenie wegetariańskie spożywało i ludzie żyli w harmonii ze sobą i z Naturą. Tak kuchnia regionalna kaszubska a nawet kaszubski wegetarianizm słynąć zaczęły we Wszechświecie. Na początek sławne stały się pierogi o różnych smakach, dalej
ciasta, nawet  te jaglane bo ludność miejscowa wszelką kaszę w poważaniu miała. Na komunię zaś, chrzciny i inne imprezy okolicznościowe chętnie jadano garmaż przez Borową Ciotkę przygotowany z naturalnych składników z kaszubskiej ziemi.Tak radość zagościła i sala bankietowa, sala szkoleniowa Borowej Ciotki zawsze były pełna gości. Także dzieci uwielbiały ciocine muffinki, kotleciki i placki ziemniaczane tak, że przedszkola i kolonie zaopatrywały się w te pyszności bezpośrednio w Królestwie
Borowej Ciotki na hasło: catering przedszkolny Trójmiasto. A cioteczka podwoje swojej kuchni i serduszko swe otwierała i jedzenie domowe serwowała. Ogień  z kominka rzucał blask na ludzi i sprzęty a w ciszę wieczoru płynął gwar rozmów, kaszubskie bajki i opowieści….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress